Tak naprawdę Steve Jobs nie był technicznym geniuszem

W gruncie rzeczy Steve nie był gwiazdą w swojej grupie młodych miłośników technologii. W 1969 roku kolega nazwiskiem Bill Fernandez zapoznał go z kimś, kto nią był: Stephenem Wozniakiem, (...) Woz dostrzegał możliwości upraszczania układów i programów, które dla innych pozostawały niewidoczne. Steve nie dysponował wrodzonym talentem Woza, za to odczuwał naturalną potrzebę przekazywania osiągnięć techniki do jak największej liczby rąk. Ta niezwykła cecha w zasadniczy sposób odróżniała go od innych bawiących się komputerami hobbystów. Od początku miał zadatki na menedżera – osobę zajmującą się przekonywaniem ludzi, by dążyli do celu, który często dostrzegał wyłącznie on, a następnie koordynowaniem ich poczynań i motywowaniem do cięższej pracy.

Leave A Comment

Chcesz prosty sposób na poprawienie produktywności i awans?
Poznaj w 3 minuty wyniki eksperymentu przeprowadzonego na  238 pracownikach kilku dużych spółek.
Podczas badania zebrano prawie 12 000 wpisów. Dzięki ich analizie udało się ustalić kiedy jesteśmy najbardziej kreatywni i produktywni w pracy i firmie.

Gdybyś zgadywał pewnie byś ją wymienił. Ale nie na pierwszym miejscu, bo nie wydawałaby Ci się, aż tak ważna. Zapraszam po wnioski:)
Wyślij
Spróbuj, w każdym momencie możesz się wypisać.
close-link

SUBSCRIBE